Kimya
Organizasyon

2020 yılında kurulan Kimya Organizasyon ekibi olarak, "Kampüsün sosyal hayatı burada!" sloganıyla yola çıkarak Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları öğrencilerinin sosyal, sportif ve sanatsal gelişimlerini destekliyoruz.

Hakkımızda

Öğrencilerimiz, yurt içi programlarımızla ülkemizin tarihini, kültürel ve doğal zenginliklerini keşfediyor; yurt dışı programlarımızla dünya şehirlerini gezerek, farklı kültürleri tanıyor, müze, bilim merkezi ve okul ziyaretleri ile bilime, sanata bakış açılarını geliştiriyoruz.Öğrencilerimizin sportif faaliyetlerini de destekliyoruz; kayak, basketbol, sörf, doğa kamplarımızla sosyal yönlerinin de gelişmesini sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Kimya Organizasyon olarak sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri desteklemeye yönelik organizasyonel kapasitemizi ve kalite standartlarımızı daha da geliştirmek için her gün çok çalışıyoruz. Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren özveriyle çalışan dinamik ve tecrübeli kadromuz ile güvenilir hizmetin adresi olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Profesyonelleşmiş ekibimizle öğrencilerimize sosyal, bilimsel, teknik ve kültürel gezilerde yer alma fırsatı sunarak ihtiyaçları, amaçları ve merakları doğrultusunda yeni ufuklar açmak.

Sizden gelenler

Bültene Kayıt Ol!

Sorunuz var mı?