2020 yılında kurulan Kimya Organizasyon "Kampüsün sosyal hayatı burada!" sloganıyla Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları öğrencilerinin sosyal, sportif ve sanatsal gelişimlerini desteklemek amacıyla kamp ve gezi organizasyon hizmeti verir.Okullarımızla paylaşılan gezi takvimimiz doğrultusunda, düzenlenen gezilerle eğitim ve öğretimi, sınıfın dışına çıkararak, daha kolay ve eğlenceli hale getiriyoruz. Öğrencilerin yıl boyunca kademelerine uygun ve kazanımlar doğrultusunda hazırladığımız proje ve gezilerle, bireysel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. 

Öğrenciler, yurt içi programlarımızla ülkemizin tarihini, kültürel ve doğal zenginliklerini keşfediyor; yurt dışı programlarımızla dünya şehirlerini gezerek, farklı kültürleri tanıyor, müze, bilim merkezi ve okul ziyaretleri ile bilime, sanata bakış açılarını geliştiriyor. 

Düzenlediğimiz kayak, basketbol, sörf, doğa, sanat kamplarımızla da sosyal yönlerinin gelişimlerini sağlıyoruz. 

Kimya Organizasyon olarak, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikleri desteklemeye yönelik organizasyonel kapasitemizi ve kalite standartlarımızı daha da geliştirmek için her gün çok çalışıyor, kuruluşumuzun ilk gününden itibaren özveriyle çalışan dinamik ve tecrübeli kadromuz ile güvenilir hizmetin adresi olmayı hedefliyoruz.